سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید

برای فهمیدن و درک سئو کلاه سفید باید ابتدا بدانید که سئو چیست.؟ سئو قوانینی است که بعضی از آن‌ها به صورت مستقیم و بعضی. از آن‌ها به صورت غیر مستقیم از طرف گوگل اطلاع رسانی می‌شود.

سئو کلاه سفید مجموعه‌ای از تکنیک‌های اصولی و استانداردی است. که در سئو برای جذب واقعی و هدفمند کاربران در نظر گرفته شده است. که در صورت رضایت مخاطبان همزمان موتور‌های. جستجو نیز از صاحب سایت نیز رضایت کامل دارند. برای این هدف باید عملکرد و پیشنهاد‌ها را بهینه سازی کنید.

و به طور طبیعی و استاندارد از کلمات کلیدی، بک‌‌ لینکها‌، جذب ترافیک ارگانیک. تمرکز برای تولید محتوا و همچنین برای بازاریابی رتبه سایت را بدست آورید. اگر چه این فرایند طولانی است ولی نتیجه به دست آمده تقریبا همیشگی می‌باشد.

مهمترین تکنیک سئو سفید چیست؟

اگر می‌خواهید دوستی طولانی مدتی با موتور‌های جستجو‌گر و یا گوگل داشته باشید. بهتر است تمام اصول و تکنیک را به صورت طبیعی پیش ببرید. تا با گذشت زمان به آن هدفی که می‌خواهید برسید. همواره این سوال ذهن خیلی از کاربران را به خود جلب می‌کند که مهمترین تکنیک سئو سفید چیست؟

اولین و مهمترین تکنیک سئو سفید کلمات کلیدی است. که باید این را در نظر بگیرید تحقیقات زیادی بر روی کلمات کلیدی کنید. و این را در نظر بگیرید. که این سایت با چه کلمه کلیدی در گوگل ظاهر شود. با تحقیق بر روی این کلمات به آسانی رقبای خود را شناسایی می‌‌کند.

تعیین استراتژی سئو از دیگر تکنیک سئو سفید است. هنگامی که نام‌ استراتژی به میان می آید اکثر افراد نامید می‌شوند. و فکر می‌کنند برای این امر .سابقه چندین ساله مطرح است ولی اصلا اینگونه نیست. ابتدا بدانید در کجای سایت قرار گرفته‌اید. چه هدفی را باید دنبال کنید و در چه زمانی به آن هدف می‌خواهید برسید.

تولید محتوا پر محتوا از مواردی است که سئو سفید همواره به دنبال آن است. محتوا به قدری باید جذاب و گیرا باشد. که خواننده با دیدن آن محو تماشا محتوا گردد. و زمان بیشتری را در سایت بماند. در تولید محتوا این سوال پیش می‌آید. که این مقاله‌ای که تولید شده است جایگاه شما را حفظ می‌کند.

با تقویت پایه سایت به این نکته توجه کنید. که کاربرانی که با موبایل وارد سایت می‌شوند. دچار مشکلی نشوند، سرعت سایت را بالاتر ببرید. تا کاربر از سایت خسته نشود، صفحات ۴۰۴ و لینک‌های شکسته را کاملا از بین ببرید. و همچنین اجازه بررسی محتوای سایت را به گوگل داده باشید.

16 min

 

بهترین راهکار برای بروز رسانی پست‌های قدیمی

همیشه به این نکته توجه کنید که آپدیت کردن پست‌های قدیمی تنها راه نیست. برای اینکه کاربران زیادی را به خود جلب نمایید باید بهترین .راهکار برای بروز رسانی پست‌های قدیمی را در فهرست کار‌های خود قرار دهید‌. با اینفوگرافی می‌توانید پست‌های خود را جذاب کنید.

این راهکار بسیار مناسب است. همچنین می‌توانید از داده و خبرهای جدید استفاده کنید و مخاطب زیادی را به سمت سایت خود جذب نمایید و پست‌های قدیمی را بروز کنید.
همیشه در پی بهترین خبر و پست برای سایت خود باشید. و همواره ویترین سایت خود را از پست‌های جدید پر کنید. و همواره این سوال را از خود داشته باشید. که پست‌های من مفید و کارساز هستند؟ و آیا چیزی هست که پست‌ های قدیمی خود را رونق ببخشم؟

اضافه کردن عکس و ویدئو می تواند یکی از راهکاری باشد. که پست‌ های قدیمی را بدون صرف هزینه بروز رسانی کنید. عوض کردن عناوین پست‌ها میزان شانس اشتراک گذاری آن را بالا می‌برد.

و کمک میکند تا پست های قدیمی بروز شود. می‌توانید با اضافه کردن برخی اطلاعات جزئی نیز همانند درباره نویسنده و سایر موارد موجب بهبود سئو سایت شود.

انواع سئو را بشناسید و تفاوت عمده سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه را بیان کنید؟

سئو انواع مختلفی دارد اگر قصد بهینه سازی سایت خود را دارید بهتر است. تکنیک‌های اصولی سئو را بشناسید. چون با توجه به راهکار‌ها افراد در سایت انواع سئو کلاه سفید، کلاه سیاه. کلاه خاکستری و کلاه منفی به وجود می‌آید. سئو کلاه سفید با توجه دستورات گوگل پیشروی می‌کند.

و تمام محتوا، کلمه کلیدی، بک لینک‌ها بر اساس اصول و استاندارد است. و با رعایت آن تجربه کاربر افزایش پیدا می‌کند. سئو کلاه سیاه کاملا برعکس سئو کلاه سفید است. قصد دارد با دور زدن و رعایت نکردن الگوریتم‌های گوگل وبسایت خود را به رتبه و جایگاه خوبی برساند.

ابتدا به همه این مراحل دست مییابد ولی پس از مدتی توسط گوگل حذف می گردد. سئو کلاه سفید کاملا بیانیه جامع و کلی گوگل را اجرا می‌کند. و طی زمان طولانی‌تری به آن جایگاه شایسته دست پیدا می‌کند. و تقریبا در آن سطح باقی می‌ماند.

ولی کلاه سیاه با انتشار مقالات کپی. مشارکت در طرح خرید لینک، انتشار پست‌های کوتاه و بی محتوا برای دادن لینک. مخفی کردن متن‌ها و لینک‌ها سعی در فریب گوگل دارد. با انجام دادن الگوریتم‌ها و اصول‌های استاندارد می‌توانید سایت. پر‌محتوا و پر از بازدید کننده خواهید داشت.

3 min

ویژگی سئو کلاه سفید برای یک سایت

گوگل یک شبکه اجتماعی است. که به وسیله موتور‌های هوشمند فعالیت می‌کند. ولی برای پیشبرد اهداف خود نیازمند کمک کاربران نیز دارد. سئو سایت برای این منظور به وجود آمده است. که مطالبی که از کیفیت کمتری برخوردار هستند. و از دید مخاطبان مخفی است. به راحتی شناسایی شده و رتبه خود را در سایت از دست دهند.

با به وجود آمدن انواع سئو مخاطب‌های اینترنتی به سایت‌های موجود در اینترنت اعتماد کنند. سئو کلاه سفید یکی از انواع سئو می‌باشد. که الگوریتم و اصول گوگل را به نحو احسن رعایت می‌کند. و سایت بازدید زیادی طی زمان طولانی تری خواهر داشت. ویژگی سئو کلاه سفید شامل:

یکی از مهمترین ویژگی و فوایدی که سئو کلاه سفید دارد. این است که در موتور‌های جستجو گوگل که دارای رتبه بندی است. بهترین رتبه را بدست می‌آورد.

در دنیای تبلیغات مطرح می‌شود. و افزایش فروش محصولات بیشتری خواهد. داشت و همواره بهترین محصولات در این سایت .به فروش خواهد رسید.

سایت افزایش ترافیک خواهد داشت. همچنین برند سایت مطرح می‌شود. و در نتیجه سایت از بازدید بیشتری برخوردار خواهد شد. و زمان بیشتری افراد در سایت می‌مانند و درآمد بیشتری بدست می‌آید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام ونوس طرح عضو شوید.