سئو اینستاگرام چیست؟

سئو اینستاگرام چیست

سئو اینستاگرام چیست ؟ اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پر طرفدار که طی چند سال گذشته به یک سکوی پرتاب برای بازاریابی تبدیل شده است. این شبکه اجتماعی محبوب تعداد قابل توجه‌ای بازدید‌کننده درپی دارد.

بخاطر اینکه به همه این افراد دسترسی پیدا کنید. و جوابگوی پرسش‌های آن ها باشید و فرصت شغلی جدید خود را از دست ندهید. می‌توانید از سئو اینستاگرام استفاده کنید که همان سئو سایت است. که می‌توانید طبق الگوریتم‌ها و استاندارد‌ها پیش بروید. و اینستاگرام را موتور جستجوی شخصی خود کنید.

برای این کار پروفایل خود را بهینه سازی کنید. و نام تجاری برای آن انتخاب کنید همچنین لینک قابل ردیابی بر روی پروفایل خود قرار دهید. موتور جستجوگر اینستاگرام برای هر صفحه مجزا است و اولین چیزی که در سئو اینستاگرام مهم است یوزرنیم یا username است.

همه چیز در مورد سئو سیاه اینستاگرام

سئو اینستاگرام چیست ؟ در باور بیشتر افراد فقط گوگل موتور جستجوی قویی دارد. که اگر بر طبق الگوریتم استاندارد و اصولی پیش نروید. شناسایی و جریمه می ‌شوید. اینستاگرام نیز در بحث الگوریتم‌ها بسیار قوی عمل می‌کند. و پس از شناسایی آن‌ها را از رتبه می‌اندازد. و به شدت برخورد می‌کند.

از جمله مواردی که در اینستاگرام به عنوان سئو سیاه شناخته می‌شود و عمل نکردن به این اصول موجب جریمه و کاهش رتبه می‌شوید شامل موارد زیر است.

محتوا را سعی کنید خودتان تولید کنید و از جای دیگر آن را بر ندارید. چون به سادگی الگوریتم جستجوگر متوجه این امر خواهند شد.

عده‌ای برای اینکه موتور جستجو‌گر را گول بزنند از کلید واژه بسیار زیاد استفاده می‌کنند. این کار نه تنها رتبه آن‌ها را کاهش می دهد بلکه موجب جریمه از طرف اینستاگرام نیز میشود.

از ربات برای افزایش فالوور استفاده نکنید. و با استفاده از راه‌های طبیعی و استاندارد سعی در جذب فالوور نمایید. با این عمل شاید مدتی جذب نیروی زیادی داشته باشید. ولی اینستاگرام به سرعت متوجه این عمل می‌شود.

هیچوقت برای اینکه پیج خود را معروف کنید فالوور خریداری نکنید. و افراد را پشت سرهم فالو ننمایید چون همین موضوع موجب می‌شود. اینستاگرام نسبت به صفحه مورد نظر بدبین شود.

سئو سیاه اینستاگرام موجب می‌شود هزینه زیادی را انجام دهید. و پیج آن اقتدار و اعتماد را از نظر کاربران کاملا از دست بدهد. و با کاهش فالوور همراه گردد. همچنین افرادی که این پیج را فالو می‌کنند. نیز موجب آسیب‌های زیادی از جمله از بین رفتن فرصت‌های تبلیغ می‌شود.

سئو و شبکه اجتماعی چه رابطه‌ای با هم دارند؟

امروزه همه به این باور رسیده اند. که شبکه های اجتماعی نقش پر رنگی در کسب و کار دارد. یکی از مهم ترین شبکه اجتماعی که به عنوان پرکاربردترین. شبکه اجتماعی نیز شناخته می شود اینستاگرام است.

این شبکه محبوب اجتماعی چون بر روی موبایل نصب می شود. وسیله بسیار مناسبی برای نمایش و تبلیغ است. حال سوال اینجاست که بازاریابی. شبکه اجتماعی چه تأثیری بر روی سئو دارد. در واقع این سوال مطرح است. که سئو و شبکه اجتماعی چه رابطه ای با هم دارند.؟

در واقع شبکه اجتماعی و سئو در هم تنیده شده است. و با تخمینی که زده شده این شبکه اجتماعی. حدود ۸۰ درصد بازار تبلیغات را اذعان خود نموده است. همین امر موجب جذب ترافیک فراوان وب سایت می‌شود.

سئو قوانین گوگل را به طور مستقیم و غیر مستقیم از طریق موتور‌های جستجوگر اجرا می‌کند. و همین امر باعث جلوگیری از تخلف و موجب. رتبه بندی در این شبکه اجتماعی می‌شود. هر چقدر اعتبار و اقتدار یک سایت شبکه اجتماعی بیشتر باشد. و دامنه آن زیاد باشد گوگل نیز به آن اطمینان می‌کند و جایگاه بهتری برای آن در نظر می‌گیرد.

 

images 2 min

 

مهمترین نکات برای افزایش سئو در اینستاگرام

سئو اینستاگرام برای گوگل موجب افزایش فالور و آکانت. افزایش بازدید‌کنندگان از سایت در نتیجه فروش روز‌افزون محصولات می‌شود. شبکه اجتماعی همچون اینستاگرام نقش ویژه‌ای دارد.

اگر راهکار‌های اصولی استفاده از آن را بدانید به راحتی می‌توانید موفق شوید. و سیر صعودی خوبی را طی کنید ولی در این راستا به مهمترین. نکات برای افزایش سئو در اینستاگرام نیز توجه کنید که شامل موارد زیر است.

اولین و مهمترین نکته برای بالا بردن سئو در اینستاگرام نام کاربری است. از نام برای کلمه کلیدی استفاده می‌کنند. پس باید کوتاه، خوانا و تک باشد. نام کاربری نباید بدون هیچگونه نماد و یا کلمه خاص بی‌ربطی باشد. همچنین نام کاربری را به گونه‌ای انتخاب کنید. که برای هر سن و یا هر فردی قابل فهم باشد.

کلمات مناسب و کلیدی در بیوگرافی خود استفاده کنید. این کلمات علاوه بر اینکه باید خوانا و قابل فهم باشد. باید یک بیوگرافی کامل و در عین حال بسیار کوتاه باشد. و یک چراغ سبز برای کسانی که به این سایت مراجعه می‌کنند. اگر اصولی باشد صفحه‌تان در لیست برتر اینستاگرام جای می‌گیرد.

استفاده از هشتگ خوب و مرتبط در افزایش سئو نقش بسزایی دارد. به‌گونه‌ای که ابتدا رقیب‌های خود را شناسایی کرده .و پر‌کاربرد‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. و در پست‌های خود از آن‌ها بهره لازم را ببرید. همچنین برای افزایش سئو اینستاگرام. برنامه مشخص و منظمی به صورت شبانه روز داشته باشید.

 

پیج اینستاگرام را چگونه در گوگل ثبت نام کنیم؟

اینستاگرام یکی از قدرتمند‌ترین شبکه اجتماعی است که مزیت‌های زیادی برای تمام کاربران خود دارد. اگر شما هم کسب و کار دارید و می‌خواهید. از طریق این شبکه اجتماعی به گوگل و سئو اینستاگرام متصل شوید. در ادامه همراه باشید تا چگونگی ثبت نام پیج اینستاگرام در گوگل را برایتان بازگو کنیم.

از آنجا که موتور‌های جستجوگر اینستاگرام غیر فعال است و ایندکس نمی‌شود. و به همین دلایل مانع بزرگی بر سر راه بازاریان است. ابتدا مطمئن شوید. که نام کاربری و یا همان آکانت شما public باشد که هر فردی بتواند. آکانت شما را ببیند و یا با جستجو به آن دسترسی پیدا کند.

به راحتی می توانید آکانت خود را schema قرار دهید. و برای گوگل مشخص کنید که این حساب کاربری متعلق به شما است. و به راحتی می‌توانید کسب و کار خود را از این شبکه اجتماعی در گوگل نیز جستجو کنید.

از کلید واژه مناسب برای نام کاربری خوب در اینستاگرام خود انتخاب کنید که به راحتی و به سرعت پس از سرج به آن دسترسی پیدا کنید. مطمئن باشید که Bio خود را از کلمات کلیدی و خاص استفاده کنید که موتور جستجوگر گوگل به راحتی به آن دسترسی پیدا کند این را در نطر بگیرید که نمی‌توانید در این قسمت مانور زیادی دهید و بیش از ۱۵۰ کلمه قادر به نوشتن نیستید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام ونوس طرح عضو شوید.